itway                                                                   


    Yetkili Hesaplarımızın Keşfedilmesi (DNA) ve Güvenliğinin Sağlanması

    Kurumların kalbi olan ayrıcalıklı hesaplar, aynı zamanda kurumlar için en büyük güvenlik tehdidini oluşturmaktadır.

   Günümüzde pek çok firma hedefli saldırılara maruz kalmaktadir. Kötü niyetli bilgisayar korsanlarının detaylı olarak iyi planladığı  sofistike ve doğrudan kurumların en değerli varlıklarını hedef alan siber saldırılar, pek cok firmaya ciddi zararlar vermektedir .  Bu saldırılarda izlenen yol genellikle saldırganların uç  savunma noktalarını kırarak kurumun içine sızması ve bu şekilde işletmenin kalbine ulaştıktan sonra, kuruma her türlü finansal zararı verebilmesi  hatta  itibar kaybına ve gizli bilgi ve fikirlerinin çalınmasına yol açabilmesidir.

    Son dönemde yaşanan güvenlik ihlallerinin %100’ ü ele geçirilen, istismar edilen ve kötüye kullanılan bu ayrıcalıklı hesaplardan ileri gelmektedir .Bu saldırılara  karşı korunmak icin kurumlar özellikle kendi ayrıcalıklı hesaplarını adresleyen bir güvenlik çözümünü benimsemelidirler.

   CyberArk, ayrıcalıklı hesap güvenliğinde güvenilen uzmandır. Kurulduğu günden itibaren ayrıcalıklı hesap  güvenliğine odaklanan CyberArk, sektörün en kapsamlı  Ayrıcalıklı Hesap Güvenlik Çözümü’nü sağlayan, güçlü ve modüler teknoloji platformunu geliştirdi. CyberArk’ ın her ürünü bağımsız olarak yönetilebileceği gibi  tüm çözümler tümleşik çalışarak işletim sistemleri, veritabanları, uygulamalar, hipervizörler, ağ cihazları, güvenlik cihazları ve daha fazlası için, uyumlu ve eksiksiz bir çözüm sağlayabilir . CyberArk kurumunuzun yerel , hibrit , bulut  ve OT/SCADA ortamları için en kapsamlı çözümleri sağlamaktadır.

WEBEX

Tarih: 
31 Mart 2017 Cuma


Saat:
10.00 - 11.00


Konuşmacı:
Kenan Doğaner
IT Security Consultant-Sales EngineerKayıt için tıklayınız..


   CyberArk Ayrıcalıklı Hesap Güvenlik Çözümü; izole edilmiş kurumsal bir kasa dairesi sunucusu (Vault), birleşik bir politika motoru ve ölçeklendirilebilirlik, güvenilirlik ve ayrıcalıklı hesaplar için eşsiz güvenlik sağlamaya yarayan bir keşif motorunu birleştiren CyberArk Ortak Teknoloji Platformu™’na dayanmaktadır.

Ayrıcalıklı hesaplarınızın, kurum içinde nerelerde olduğunu keşfetmenize yardımcı olmamızı isterseniz bize ulaşın.  DNA™ (Keşif ve Denetleme ) adını verdigimiz çözümümüz ile  tüm servis  hesaplarınızın , cihazların ve uygulamaların keşfini gerçekleştirerek  ayrıcalıklı hesaplarınızdan doğabilecek güvenlik risklerinizi birlikte analiz edelim.
 


itway
ITWAY VAD Türkiye
Eski Üsküdar Yolu Bodur iş merkezi 8/18 Icerenköy-IST
Tel: 216 576 77 47
Eposta: sales.tr@itwayvad.com

Bizi takip edin..